ELEKTROMONTÁŽE, FOTOVOLTAIKA, HROMOSVODY,REVIZE, CCTV, EZS, SÁDROKARTÓNY...

Představení firmy...
Na českém trhu působíme od roku 1993 a uskutečňujeme montáže a dodávky jak ve státních institucích, tak i v soukromém sektoru. Realizujeme novostavby i rekonstrukce. Oblast působnosti firmy jsou především střední Čechy, ovšem vzdálenost pro nás není překážkou. Cílem naší společnosti je poskytovat služby nejvyšší kvality. To se nám, doufáme, daří… Přesvědčte se!

ELEKTRO REVIMONT
Sídlo: Vikova 1111, Slaný
Kontakt : +420 608 949 422
E-mail: info@elektrorevimont.cz

Novinky


31.12.2020

Hledáme kolegy do týmu!


30.12.2020

Přejeme Vám do nového roku 2021!


3.1.2018

Spustili jsme nový web pro EZS a CCTV.


Archiv novinek

 

Klub elektromontérů ABB

Klub elektromontérů ABBVíce info zde.

Eaton klub elektrotechniku

TOPlist

10 + 1 důvodů proč mít zabezpečovací systém

Často se setkáváme s názorem, že zabezpečovací systém je něco zbytečného, co vídáme jen v amerických filmech, ve velikých domech milionářů apod. Nesmíme ale zapomínat, že máme 21. století. Dříve drahá, vysoce vyspělá technika pro zabezpečení letišť a velkých objektů, jimiž se proslavila značka DSC, výrobce  systému ALEXOR, je dnes dostupná každému, a to nejen díky svým  rozměrům, ale i výhodné ceně a snadné obsluze.

Zde uvádíme nejčastější důvody, které lidé obvykle udávají jako odpoveď na otázku, proč si zabezpečovací systém nepořizovat, a jejich protiargumenty:

 1. Vysoká cena
  Proti: Zabezpečovací balíček nabízíme i za ceny nižší než 10 000 Kč včetně montáže! Levnější systémy jsou často vyrobeny pochybným výrobcem, z nekvalitních materálů, nemají potřebný atest, jsou nespolehlivé na detekci a způsobují falešné poplachy. To u ALEXORu nehrozí.
 2. Nespolehlivost, falešné poplachy
  Proti: Záleží na nastavení citlivosti systému - námi vybrané certifikované montážní firmy riziko eliminují na minimum.
 3. Komplikovaná instalace
  Proti: Celý systém ALEXOR je určen k montáži především do již zařízených domů a bytů, celá instalace se časově vejde do 3-4 hodin a to vše bez bourání, stěhování nábytku a dalších nepříjemností.
 4. Složité na ovládání
  Proti: Zadání kódu pro aktivaci nebo vypnutí alarmu je snadné právě tak, jako když zadáte PIN v mobilu či bankomatu - s klíčenkou ovládáte systém dokonce jen jediným tlačítkem! Displej zobrazuje zprávy v češtině.
 5. Nebezpečnost – ztráta kódu/vyzrazení/odkoukání
  Proti: Neméně opatrní musíte být, abyste neztratili svoje doklady, klíče a další věci, jejichž odcizení může ohrozit Vaše soukromí.
 6. Je zbytečný - nemá co hlídat, máme malý majetek
  Proti: I skromně žijící člověk má rád své soukromí a nepřeje si, aby mu kdokoli cizí lezl do bytu, bral mu osobní věci a ničil vzpomínky.
 7. Manžel/manželka nechtěl/a
  Proti: Manžel ale nemůže být doma a vzhůru 24 hodin denně, aby ochránil dům i lidi uvnitř,  oproti tomu ALEXOR nikdy nespí!
 8. Máme pojištění domácnosti
  Proti: Pojistka Vás neochrání před narušením vašeho soukromí, nevrátí Vám skutečnou hodnotu ztracených věcí (vzpomínky, jedinečnost...).
 9. Máme bezpečnostní dveře
  Proti: Bezpečností dveře řeší zabezpečení zvenčí, ALEXOR ale řeší ochranu majetku a zdraví osob – upozorní před vytopením, přivolá pomoc při náhlé zdravotní indispozici, varuje před nehodou a živelnou pohromou.
 10. Máme psa, ten dům ochrání
  Proti: Některé zloděje neodradí ani velký pes a Vy jen svého mazlíčka vystavíte nebezpečí. Pes také nepřivolá pomoc v případě vypuknutí požáru nebo ohrožení života Vás či Vašich blízkých.
 11. Alarm stejně nikdy nechytí zloděje
  Proti: To je pravda, avšak zabezpečovací systém neslouží k lapení zlodějů. Je tu naopak proto, aby zloděje odradil od úmyslu Vám cokoli ukrást a upozornil na to, že někdo narušil Vaše soukromí.
10 + 1 důvodů proč mít zabezpečovací systém